-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-007058-a
Завершена
333 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
4a5c5d6db9a14804b03f86f06c1ce5ad
Внутрішній номер закупівлі:
30090529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-007058-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44559843
-
Адреса:
39750, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Пришиб, вул. Центральна, будинок 46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Тарасова +380972168889 pryshyb_osvita.byh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
333 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:00 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:00 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
24.08.2026 11:46 - 24.08.2026 12:09
Період кваліфікації:
24.08.2026 12:09 - 26.08.2026 11:26
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴333 333.33 Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів