-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015- 33140000-3 Медичні матеріали (Голка з ізоляцією для провідникової анестезії Stimuplex® А 21 G x 2” 0,80 x 50 мм, Голка з ізоляцією для провідникової анестезії Stimuplex® А 21 G x 4” 0,80 x 100 мм ( НК 024:2023: 45178 Тупокінцева голка для блокади периферійних нервів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-006930-a
Завершена
42 372.00
UAH з ПДВ
Номер:
0befff6e03804a95b22a504487f8f275
Внутрішній номер закупівлі:
30090392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-006930-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998489
-
Адреса:
54051, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 336
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віта Камінська +380992320905 vvkaminskaya5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
42 372.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Голка з ізоляцією для провідникової анестезії Stimuplex® А 21 G x 2” 0,80 x 50 мм
Кількість
50 штука
Період постачання
до 21.12.2026
Місце постачання
54051, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 336
На карті
Голка з ізоляцією для провідникової анестезії Stimuplex® А 21 G x 4” 0,80 x 100 мм
Кількість
50 штука
Період постачання
до 21.12.2026
Місце постачання
54051, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 336
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОСХОД-ФАРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36856047
-
Адреса:
66502, Україна, Одеська область, Подільський р-н селище Любашівка вул.Завокзальна будинок 21
Ціна пропозиції
42 372.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2026 14:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1b6774c3c70247a0822fa29603c4e437
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-14-006930-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОСХОД-ФАРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36856047
-
Адреса:
66502, Україна, Одеська область, Подільський р-н селище Любашівка вул.Завокзальна будинок 21
Номер договору:
57-М
Сума договору:
42 372.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
39 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
14.08.2026 13:51
Статус:
Підписаний