-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система автоматичного поливу
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-006737-a
Торги не відбулися
85 855.00
UAH без ПДВ
Номер:
d87621911c1e48528417011a3bf0a202
Внутрішній номер закупівлі:
30090193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-006737-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Тетяна Сергіївна 380976858960 t.kostiuk10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 855.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 13:48 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 13:48 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 13:39
Період кваліфікації:
22.08.2026 00:00 - 26.08.2026 10:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 855.00 Система автоматичного поливу