-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія.
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-006304-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
566 061.00
UAH без ПДВ
Номер:
fb69d13755464d9e870dd61086e208f2
Внутрішній номер закупівлі:
30089757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-006304-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗООКОНТРОЛЬ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38975807
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ БЕРЕЗИНСЬКА, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніна Юріївна Меліхова +380504514063 n.yu.melihova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
566 061.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 13:22 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 13:22 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:17
Період кваліфікації:
22.08.2026 00:00 - 28.08.2026 10:40
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴566 061.00 Електрична енергія.