-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 1 – Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Давидівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Давидів, вул.Галицька, 4Б; лот 2 – Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Старосільський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Старе Село, вул. Львівська, 6; лот 3 – Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Винничківська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Виннички, вул.Шкільна,3; лот 4 – Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Чишківський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Чишки, вул.Шевченка, 116; лот 5 - Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Звенигородський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Звенигород, пл. Звенигородська, 1)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-005564-a
Торги не відбулися
7 031 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
4393613a2410447cb7beb4c82db30023
Внутрішній номер закупівлі:
30089011
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-005564-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41188209
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район село Давидів, вул.Незалежності, будинок 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дудко Уляна Григорівна +380975041539 GALYNA559@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 031 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:16 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:16 - 22.08.2026 09:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:03
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 373 800.00 лот 1 – Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Давидівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Давидів, вул.Галицька, 4Б лот 1 - 1 послуга
- Лот №2 ₴1 254 000.00 лот 2 – Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Старосільський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Старе Село, вул. Львівська, 6 лот 2 – 1 послуга
- Лот №3 ₴433 500.00 лот 3 – Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Винничківська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Виннички, вул.Шкільна,3 лот 3 - 1 послуга
- Лот №4 ₴1 036 500.00 лот 4 – Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Чишківський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Чишки, вул.Шевченка, 116 лот 4 - 1 послуга
- Лот №5 ₴933 500.00 лот 5 - Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Звенигородський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Звенигород, пл. Звенигородська, 1 лот 5 - 1 послуга