• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія (з розподілом)

Торги не відбулися

468 900.00 UAH без ПДВ
Номер: a500f0d7871f43059db329eb353c6298
Внутрішній номер закупівлі: 30088782
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-005327-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
Контактна особа: Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 468 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 12:27 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 12:27 - 22.08.2026 00:00
Аукціон: з 24.08.2026 15:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴468 900.00 Електрична енергія