-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труни необбиті стандартні, розміром 2х0,7х0,4м
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-005158-a
Торги не відбулися
123 033.33
UAH без ПДВ
Номер:
5ad9478dad014037b03cf9946d710ac0
Внутрішній номер закупівлі:
30088606
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-005158-a
Замовник:
КП "Ритуальна служба міста Херсона" ХМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34074693
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, пров. Гетьманський будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Сокерчак +380999011503 marina.sokerchak1106@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39296100-4 ТруниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 033.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 12:18 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 12:18 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 13:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 033.33 Труни необбиті стандартні, розміром 2х0,7х0,4м