-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревинна тріска (щепа)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-003389-a
Завершена
248 976.00
UAH з ПДВ
Номер:
7f8491e1b3224d5099299d0552fcc999
Внутрішній номер закупівлі:
30086842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-003389-a
Замовник:
ДП "Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№98)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08681040
-
Адреса:
30430, Україна, Хмельницька область, Климентовичі, Шепетівський р-н с.Климентовичі
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хоронжук Ірина Вячеславівна +380384040814 BUHV98@kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
248 976.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревинна тріска (щепа)
Кількість
312 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СТОВ "Славутич"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30828056
-
Контактна особа:
Бовгаль Борислав 0677415835
-
Адреса:
47320, Україна, Тернопільська область, с.Великі Вікнини, вул.Весела , 49
Ціна пропозиції
248 976.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2026 11:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
589866d63a574b3aafa9a49594dec52b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-14-003389-a-a1
Постачальник:
СТОВ "Славутич"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30828056
-
Адреса:
47320, Україна, Тернопільська область, с.Великі Вікнини, вул.Весела , 49
Номер договору:
Г-117
Сума договору:
248 976.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
207 480.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
14.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний