-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для системи водовідведення та каналізації
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-003041-a
Торги не відбулися
52 298.25
UAH без ПДВ
Номер:
eb7d36daab1c45958732a691f55f348b
Внутрішній номер закупівлі:
30086508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-003041-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Крамаренко +380632458373 s.kramarenko@dsns.gov.ua https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 298.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 10:56 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 10:56 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 298.25 Матеріали для системи водовідведення та каналізації