• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спирт етиловий 96%

Завершена

59 394.44 UAH без ПДВ
Номер: d2eec28ed55044878b55fe614a07d85a
Внутрішній номер закупівлі: 30086373
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-002910-a   
Замовник: ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Корецька Іванна 380630619788 tender.tender007@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 59 394.44 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 10:52 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 10:52 - 22.08.2026 00:00
Аукціон: з 24.08.2026 15:23
Період кваліфікації: 22.08.2026 00:00 - 25.08.2026 16:50
Період завантаження договору: 31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴59 394.44 Спирт етиловий 96%