• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гідролізатор

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 11 днів назад

463 797.50 UAH без ПДВ
Номер: 56bd22c5cdf44770978c4497f007f49b
Внутрішній номер закупівлі: 30086306
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-002829-a   
Замовник: КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Контактна особа: Роман Саврицький +380442002916 peugeot.rs@ukr.net http://kndise.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 463 797.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 10:48 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 10:48 - 22.08.2026 10:20
Аукціон: з 24.08.2026 14:55
Період кваліфікації: 22.08.2026 10:20 - 26.08.2026 15:36
Період завантаження договору: 01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴463 797.50 Гідролізатор