• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

н-гексан для газової хроматографії; Флорисил для аналізу пестицидів

Завершена

67 237.78 UAH без ПДВ
Номер: 54fc65d273a447f18a8e21ba262ab14e
Внутрішній номер закупівлі: 30086069
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-002594-a   
Замовник: ЛЬВІВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Корецька Іванна 380630619788 tender.tender007@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 67 237.78 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 10:40 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 10:40 - 22.08.2026 00:00
Аукціон: з 24.08.2026 12:24
Період кваліфікації: 22.08.2026 00:00 - 25.08.2026 16:09
Період завантаження договору: 31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴67 237.78 н-гексан для газової хроматографії; Флорисил для аналізу пестицидів