-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне опосвідчення об’єктів підвищеної небезпеки
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-002436-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.У разі надання документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою.Застосовані критерії оцінки – ціна. Згідно Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» , на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами)
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
106 442.20
UAH без ПДВ
Номер:
59f2e766fd4443dfb1140aa8ce55e405
Внутрішній номер закупівлі:
30085911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-002436-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Поліщук Альона Ігорівна +380472635830 tender.alena.ck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
106 442.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 10:38 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 10:38 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
28.08.2026 15:26 - 28.08.2026 15:49
Період кваліфікації:
28.08.2026 15:49 - 02.09.2026 14:11
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴106 442.20 Технічне опосвідчення об’єктів підвищеної небезпеки