-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень № 105,106,107,108 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних та дверних конструкцій за адресою м.Львів вул.Винниченка,18
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-001107-a
Завершена
3 271 041.47
UAH з ПДВ
Номер:
b71aac42cced461596a85a87418076cb
Внутрішній номер закупівлі:
30084586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-001107-a
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, Пл. Андрія Парубія , будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 271 041.47 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень № 105,106,107,108 з облаштуванням доступного середовища для маломобільних груп населення та із заміною гостроаварійних елементів віконних та дверних конструкцій за адресою м.Львів вул.Винниченка,18
Кількість
1 послуга
Період постачання
12.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НЕРУХОМІСТЬ ТА МАЙНО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33358550
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА будинок 8
Ціна пропозиції
3 271 041.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2026 09:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9cabe82e13e14fa39e431e560c09c372
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-14-001107-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "НЕРУХОМІСТЬ ТА МАЙНО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33358550
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА будинок 8
Номер договору:
327
Сума договору:
3 271 041.47 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 725 867.89 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
12.08.2026 09:34
Статус:
Підписаний