-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування (55321000-6 – Послуги з готування їжі) (послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської ради) 10 лотів
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-013499-a
Операції з надання послуг з харчування учнів звільняються від оподаткування ПДВ відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України та Порядку надання послуг з харчування дітей у закладах дошкільної освіти, учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 (зі змінами).
Торги не відбулися
9 116 880.00
UAH без ПДВ
Номер:
805d6a53196d4d259ab4bdab267dcded
Внутрішній номер закупівлі:
30083422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-013499-a
Замовник:
Відділ освіти Косівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44131768
-
Адреса:
78601, Україна, Івано-Франківська область, місто Косів, вулиця Шевченка 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лозован Оксана Онуфріївна +380347824784 osvita.kosiv.mr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 116 880.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 23:12 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 23:12 - 21.08.2026 09:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:07
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴586 080.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Вербовецької гімназії
- Лот №2 ₴267 240.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Микитинецької гімназії
- Лот №3 ₴551 520.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Шепітської гімназії
- Лот №4 ₴519 000.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Шешорської гімназії імені В’ячеслава Чорновола
- Лот №5 ₴1 006 080.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Косівського ліцею імені Ігоря Пелипейка
- Лот №6 ₴1 654 200.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Косівського ліцею № 2 імені Михайла Павлика
- Лот №7 ₴1 448 280.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Пістинського ліцею
- Лот №8 ₴648 240.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Річківського ліцею
- Лот №9 ₴1 665 480.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Старокосівського ліцею
- Лот №10 ₴770 760.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Яворівського ліцею Петра Лосюка