• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень лабораторії та теоретичних кабінетів (біологія-лабораторія, інформатика - 2 кабінети, математика №2, фізика, робото-техніка) сучасного освітнього простору та 3-х кабінетів осередків викладання навчального предмета “Захист України”, кабінет технології пілотного академічного ліцею імені Алєксандру Ілскі по вул. Штефана чел Маре, 204 селище Красноїльськ Чернівецького району Чернівецької області за ДК 021:2015- 45450000-6 Інші завершальні роботи

Торги відмінено

2 704 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 729366e82bc44adba1aee18eb345f594
Внутрішній номер закупівлі: 30082704
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-012773-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Лілія КУШНІР +380989173870, +380967604820 kr_osvita2017@krasnoyilska-gromada.gov.ua http://krs.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 704 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 18:46 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 18:46 - 21.08.2026 00:00
Аукціон: з 21.08.2026 11:56

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: a36a35e6874b47518a2cad0f08379496
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: оголошенння з ПДВ
Період оскарження: 13.08.2026 19:40 - 24.08.2026 00:00
Дата опублікування: 13.08.2026 19:40
Дата виконання: 24.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴2 704 000.00 Поточний ремонт приміщень лабораторії та теоретичних кабінетів (біологія-лабораторія, інформатика - 2 кабінети, математика №2, фізика, робото-техніка) сучасного освітнього простору та 3-х кабінетів осередків викладання навчального предмета “Захист України”, кабінет технології пілотного академічного ліцею імені Алєксандру Ілскі по вул. Штефана чел Маре, 204 селище Красноїльськ Чернівецького району Чернівецької області за ДК 021:2015- 45450000-6 Інші завершальні роботи