-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення спортивного залу із заміною вікон на енергозберігаючі Ксаверівського будинку культури за адресою: Київська область, Білоцерківський район, с. Ксаверівка, вул. Центральний майдан, 3» за кодом за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-012622-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 днів назад
401 720.00
UAH без ПДВ
Номер:
2831ecdbd208498cabcaf6d620ac9577
Внутрішній номер закупівлі:
30082551
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-012622-a
Замовник:
Гребінківська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04359152
-
Адреса:
08662, Україна, Київська область, смт Гребінки, проспект Науки, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руденко Василь Миколайович 380974529265 gs_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
401 720.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 18:27 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 18:27 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 12:46
Період кваліфікації:
21.08.2026 00:00 - 26.08.2026 10:20
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴401 720.00 Поточний ремонт приміщення спортивного залу із заміною вікон на енергозберігаючі Ксаверівського будинку культури за адресою: Київська область, Білоцерківський район, с. Ксаверівка, вул. Центральний майдан, 3» за кодом за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи