-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шкільного харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-012101-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
2 768 733.16
UAH без ПДВ
Номер:
355ff05eb9144b18a4b0205a3f02f4cb
Внутрішній номер закупівлі:
30082030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-012101-a
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25874875
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Чаус +380681066377 byxzosh7@ukr.net http://school7.ck.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 768 733.16 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 17:03 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 17:03 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 12:57
Період кваліфікації:
21.08.2026 00:00 - 26.08.2026 17:29
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 768 733.16 ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шкільного харчування)