-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо, Бензин А-95, Нафтовий газ скраплений
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-011380-a
Торги не відбулися
5 312 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
4e0587b4b873467eb81a23eaecedea41
Внутрішній номер закупівлі:
30081304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-011380-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Єдиний розрахунковий центр" Чигиринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36565957
-
Адреса:
20901, Україна, Черкаська область, Чигирин, вулиця Слави, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Токман Юлія 380473060193 kperc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 312 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:33 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:33 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 11:41
Період кваліфікації:
21.08.2026 00:00 - 21.08.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 312 500.00 Дизельне паливо, Бензин А-95, Нафтовий газ скраплений