-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підлогове покриття
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-011346-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
154 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
204e7fbbda53479c9f7b5e569eaef0d4
Внутрішній номер закупівлі:
30081273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-011346-a
Замовник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Копченко +380669250167 mppd@dduvs.edu.ua http://dduvs.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
154 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:49 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:49 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
21.08.2026 15:28 - 21.08.2026 15:51
Період кваліфікації:
21.08.2026 15:51 - 26.08.2026 15:33
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴154 500.00 Гумова плитка 500*500 мм, колір темний графіт