-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції (постер для сітілайта)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-011223-a
Торги не відбулися
12 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
11ae520fdc8443ce9002d2ec4e6af33a
Внутрішній номер закупівлі:
30081153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-011223-a
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трепалін Роман Олександрович +380542700149 trepalin_r@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:27 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:27 - 21.08.2026 16:28
Аукціон:
з 24.08.2026 12:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 500.00 Послуги з розміщення інформаційної друкованої продукції (постер для сітілайта)