-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельні генератори
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-011208-a
Завершена
2 500 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
fdce26b9b5eb4a389efd51bbfbddf810
Внутрішній номер закупівлі:
30081143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-011208-a
Замовник:
Військова частина 9937
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321726
-
Адреса:
87521, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Гагаріна, 150 а
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Кіріченко Євгеній Олексійович 380950755298 YKirichenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:22 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:22 - 21.08.2026 09:00
Аукціон:
24.08.2026 14:52 - 24.08.2026 15:21
Період кваліфікації:
24.08.2026 15:21 - 24.08.2026 19:02
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 500 000.00 Дизельні генератори