• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт вул. Шевченка в с. Чистилів Тернопільського району Тернопільської області. Коригування (Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 5 днів назад

1 437 990.00 UAH без ПДВ
Номер: 4294370585f54f50904afffdc97cbafe
Внутрішній номер закупівлі: 30080474
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-010539-a   
Замовник: Білецька сільська рада
Контактна особа: Ніколенко Тетяна Олександрівна +380352299893 biletskadzo1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 437 990.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 16:15 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 16:15 - 21.08.2026 00:00
Аукціон: з 21.08.2026 13:01
Період кваліфікації: 21.08.2026 00:00 - 25.08.2026 15:31
Період завантаження договору: 31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 437 990.00 Поточний ремонт вул. Шевченка в с. Чистилів Тернопільського району Тернопільської області. Коригування