• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Євроруберойд в асортименті

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 20 годин назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 20 годин назад

159 432.60 UAH без ПДВ
Номер: 4538bf9480c345a98876194d3b25b58f
Внутрішній номер закупівлі: 30080106
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-010177-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Косяк Людмила 380677476007 liudmyla.kosiak@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 159 432.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 15:44 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 15:44 - 21.08.2026 12:00
Аукціон: 24.08.2026 15:41 - 24.08.2026 16:10
Період кваліфікації: 24.08.2026 16:10 - 31.08.2026 10:39
Період завантаження договору: 06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴159 432.60 Євроруберойд в асортименті