• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Телевізори та кріплення

Закупівля здійснюється на виконання рішення виконавчого комітету Дніпровської міської ради від 28.07.2026 № 6-28/7 «Про виділення коштів із цільового фонду міської ради за квотою постійної комісії міської ради з питань бюджету та фінансів на придбання телевізорів із настінним кріпленням» у відповідності до вимог наказу МОН від 13.08.2025 № 1138 «Про затвердження Орієнтовних переліків матеріально-технічного, навчально-методичного та інформаційного забезпечення закладу дошкільної освіти».

Торги не відбулися

57 749.55 UAH без ПДВ
Номер: 6328606214764450afbf22918b0dd05a
Внутрішній номер закупівлі: 30080044
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-010094-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Гомзякова +380634075064 gomzyakova@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 57 749.55 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 15:41 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 15:41 - 22.08.2026 23:50
Аукціон: з 24.08.2026 13:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴57 749.55 Телевізори та кріплення