-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир Фелата
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-009679-a
Завершена
1 033.50
UAH з ПДВ
Номер:
2caf2c48b8d04d57b9ba20c02d1b6fa3
Внутрішній номер закупівлі:
30079624
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-009679-a
Замовник:
Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19122935
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 033.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир Фелата
Кількість
2.5 кілограм
Період постачання
до 30.07.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРВУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44915740
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
1 033.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2026 15:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
49d00a1db11848d4af127258917af586
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-13-009679-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРВУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44915740
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
Накладна № 56408Р
Сума договору:
1 033.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
861.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Дата підписання:
30.07.2026 15:26
Статус:
Підписаний