-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир Камамбер
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-009232-a
Завершена
4 176.00
UAH з ПДВ
Номер:
78f350a9777042f0b5714b8cf6bd50ae
Внутрішній номер закупівлі:
30079163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-009232-a
Замовник:
Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19122935
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Королик +380963667771 t_korolyk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
4 176.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир Камамбер
Кількість
3 кілограм
Період постачання
до 30.07.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КЛИКАВКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2924519134
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
4 176.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2026 15:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd7e794ed0fa48f28dfd64fee34b2b83
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-13-009232-a-a1
Постачальник:
КЛИКАВКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2924519134
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
накладна № КЛИК-26/0446
Сума договору:
4 176.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 480.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Дата підписання:
30.07.2026 15:11
Статус:
Підписаний