• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Скасування закупівлі

Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 7 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 7 робочих днів

213 930.00 UAH без ПДВ
Номер: 64b90ff196c747b39533594d55348ef6
Внутрішній номер закупівлі: 30079086
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-009148-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Надія Гончарова +380977935934 nadyusha_sg@ukr.net https://ck.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 213 930.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 15:09 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 15:09 - 21.08.2026 00:00
Аукціон: 21.08.2026 12:56 - 21.08.2026 13:25
Період кваліфікації: з 21.08.2026 13:25

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: ff4de5381ed44b56b612733fbd55069c
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність фінансування на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження: 26.08.2026 10:21 - 06.09.2026 00:00
Дата опублікування: 26.08.2026 10:21
Статус:
Період оскарження
  • Лот №1 ₴213 930.00 Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція