-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко та сметана
Тендер Prozorro UA-2019-01-09-000267-b
Молоко та сметана
Завершена
242 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 210.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 210.00 UAH
Номер:
8643ebe5d270495488141229466d145d
Внутрішній номер закупівлі:
3007847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-09-000267-b
Замовник:
Мурованокуриловецька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20085915
-
Адреса:
23400, Україна, Вінницька область, смт Муровані Курилівці, вул Спортивна 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравчук Олександр Васильович +380435621267 mkssi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
242 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 210.00 UAH
Період уточнення:
09.01.2019 15:17 - 14.01.2019 15:21
Період прийому пропозицій:
09.01.2019 15:17 - 24.01.2019 15:21
Аукціон:
25.01.2019 14:32 - 25.01.2019 14:53
Період кваліфікації:
25.01.2019 14:53 - 28.01.2019 15:45
Період завантаження договору:
25.01.2019 14:53 - 14.02.2019 14:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко та вершки
Кількість
9174 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
23400, Україна, Вінницька область, смт.Муровані Курилівці, вул.Спортивна 3
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мазур О.В.
Оскарження: 25.01.2019 14:53 - 08.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2814520675
-
Контактна особа:
Мазур Оксана Вікторівна +380972473320 mazur_prod@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вул. Декабристів буд.9, кв. 23
Оскарження: 25.01.2019 14:53 - 08.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
241 096.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
241 096.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2019 15:45
Документи
7
Скарги
0
ФОП Олексюк С.Я.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2504004473
-
Контактна особа:
Олексюк Сергій Якович +380685047777 s.oleksiuk@ukr.net
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, 1-й ПРОЇЗД КОНСТАНТИНОВИЧА, будинок 9
Початкова пропозиція
241 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
241 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
25377b1bd171449f81c3ce5e1871228c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-09-000267-b-c1
Постачальник:
ФОП Мазур О.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2814520675
-
Контактна особа:
Мазур Оксана Вікторівна +380972473320 mazur_prod@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вул. Декабристів буд.9, кв. 23
Номер договору:
№14
Сума договору:
241 096.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
11.02.2019 00:00
Статус:
Підписаний