-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні котли (код 44620000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-008457-a
Торги не відбулися
238 171.10
UAH без ПДВ
Номер:
5b5c53aa998942989b64a2780b93db75
Внутрішній номер закупівлі:
30078396
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-008457-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26252302
-
Адреса:
01009, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 6-8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лютик Тетяна Василівна 380442554794 LIUTIK@RADA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
238 171.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 14:48 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 14:48 - 21.08.2026 10:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴238 171.10 Електричні котли (код 44620000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)