-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-007982-a
Завершена
164 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
c2a23dea29be4c7a8724e8aa3afa0655
Внутрішній номер закупівлі:
30077919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-007982-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попова Руслана 380990762101 popovaruslana546@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
164 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 14:38 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 14:38 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 15:42
Період кваліфікації:
21.08.2026 00:00 - 21.08.2026 11:25
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 333.33 Агрохімічна продукція