-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 31210000-1 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (модульний автоматичний вимикач 1Р, 25А)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-007257-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
627 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
4d23c6283efc4b9f818e387b625664de
Внутрішній номер закупівлі:
30077193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-007257-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131819
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Михайлівна Халіман +380532510593 tender05@poe.pl.ua http://www.poe.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
627 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 14:23 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 14:23 - 21.08.2026 10:00
Аукціон:
з 24.08.2026 13:22
Період кваліфікації:
21.08.2026 10:00 - 31.08.2026 14:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴627 400.00 ДК 021:2015 - 31210000-1 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (модульний автоматичний вимикач 1Р, 25А)