-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2017-05-23-000081-b
Торфові брикети
Завершена
161 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
db39f27cde0e49f5848d78a3de66839b
Внутрішній номер закупівлі:
3007639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-23-000081-b
Замовник:
Пугачівський дитячий будинок-інтернат Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188441
-
Адреса:
11571, Україна, Житомирська область, с.Березневе, Центральна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пивовар Майя Миколаївна 380984203324, pugachevka-detdom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закон України "Про публічні закупівлі" ст.35 п.2 абз.4
Очікувана вартість:
161 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфові брикети
Кількість
100 тонни
Період постачання
24.05.2017 - 30.06.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Тов "Хлібопродукт
Оскарження: 23.05.2017 10:46 - 03.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30741028
-
Контактна особа:
Дідківський Олександр Васильович 380414232086 korhprod@ukr.net
-
Адреса:
11509, Україна, Житомирська область, Коростень, Сосновського, 43/К
Оскарження: 23.05.2017 10:46 - 03.06.2017 00:00
Ціна пропозиції
161 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.05.2017 11:59
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
72ea8981854140f88feed9098d04155c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-23-000081-b-a1
Постачальник:
Тов "Хлібопродукт
×
-
Код ЄДРПОУ:
30741028
-
Контактна особа:
Дідківський Олександр Васильович 380414232086 korhprod@ukr.net
-
Адреса:
11509, Україна, Житомирська область, Коростень, Сосновського, 43/К
Номер договору:
22/05
Сума договору:
161 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
22.06.2017 09:00
Статус:
Підписаний