• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Тверде паливо

Вугілля ДГ 13-100, (ДСТУ 7146:2010)

Завершена

143 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 673f05e4c61d46b58fa439d81111ccba
Внутрішній номер закупівлі: 3007491
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-05-25-000223-c   
Замовник: Пугачівський дитячий будинок-інтернат Житомирської обласної ради
Контактна особа: Пивовар Майя Миколаївна 380984203324, pugachevka-detdom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість: 143 100.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля ДГ 13-100, (ДСТУ 7146:2010)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 50 тонни
Період постачання 01.06.2017 - 30.06.2017
Місце постачання 11571, Україна, Житомирська область, с.Березневе, Центральна,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Житомироблпаливо"

Оскарження: 02.06.2017 09:01 - 20.06.2017 00:00
Ціна пропозиції 143 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2017 13:46
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: a1949d741be544bea46bfcf66a416c8e
Ідентифікатор договору: UA-2017-05-25-000223-c-b1
Постачальник: ТОВ "Житомироблпаливо"
Номер договору: 256
Сума договору: 143 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.06.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 20.06.2017 09:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s