-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення діагностики транспортних засобів, код ДК 021:2015-71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-003509-a
Завершена
5 455.67
UAH без ПДВ
Номер:
465318af1fa944deba3e8c6b65308506
Внутрішній номер закупівлі:
30073451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-003509-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38435613
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Тобілевича, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Витвіцький +380504541600 procurement.cdc.krop@gmail.com https://kr.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 455.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 11:14 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 11:14 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
21.08.2026 11:47 - 21.08.2026 12:10
Період кваліфікації:
21.08.2026 12:10 - 24.08.2026 12:31
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 455.67 Послуги з проведення діагностики транспортних засобів, код ДК 021:2015-71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»