-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-002649-a
Торги не відбулися
357 314.60
UAH без ПДВ
Номер:
269a350ceef24fc7a91eb3f8b6371eed
Внутрішній номер закупівлі:
30072596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-002649-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3" Шевченківського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
38945945
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, Київ, Ризька,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальов Денис Олегович 380444681880, 380631090199 shevchpol3_plan@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
357 314.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 11:08 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 11:08 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 12:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴357 314.60 Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва