-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні - за ДК 021:2015 - 33690000-3 (Реагенти, а саме: 1. ГЛІКОЛІЗОВАНИЙ гемоглобін (1*32) – код згідно НК 024:2023 – 53316 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 2. ГЛІКОЛІЗОВАНИЙ гемоглобін калібратор (4*0,5мл) – код згідно НК 024:2023 – 53315Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), калібратор, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 3. КРЕАТИНІН ПАП 4*69/4*26 мл – код згідно НК 024:2023 – 53252 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 4. ХОЛЕСТЕРИН 6*90мл – код згідно НК 024:2023 – 53362 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 5. ХОЛЕСТЕРИН ЛВЩ 3*22мл/1*24мл – код згідно НК 024:2023 – 53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 6. ХОЛЕСТЕРИН ЛНЩ 3*22мл/1*24мл – код згідно НК 024:2023 – 53398 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD(діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви; 7. АЛЬБУМІН 2*125 мл – код згідно НК 024:2023 – 53599 Альбумін IVD (діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 8. БІЛОК загальний 8*25мл – код згідно НК 024:2023 – 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), реагент, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 9. КРЕАТИНИНКІНАЗА МВ СР 2*50мл\1*26мм – код згідно НК 024:2023 – 53006 Загальна креатинкіназа IVD (діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 10. КАЛЬЦІЙ арсеназа 2*125мл – код згідно НК 024:2023 – 52875 Кальцій (Ca2+) IVD (діагностика in vitro), реагент, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 11. ЛДГ-Л 2*26мл/2*8мл – код згідно НК 024:2023 – 53075 Лактатдегідрогеназа (ЛДГ), множинні ізоферменти IVD (діагностика in vitro ), набір, метод електрофорезу, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 12. МАГНІЙ КС 4*23мл – код згідно НК 024:2023 – 46795 Магній (Mg2 +) IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 13. РОЗЧИН промивочний 50 мл REF 2309 – код згідно НК 024:2023 – 58236 Буферний розчин дляпромивання IVD (діагностика in vitro), (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 14. ФОСФОР 250 мл (2*125мл) – код згідно НК 024:2023 – 59123 Неорганічний фосфат (PO43-)IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 15. БУФЕР фосфатний рН 6,8-7,2 – код згідно НК 024:2023 – 59119 Фосфатний буфер/буфер Соренсон, розчин IVD (діагностика in vitro), за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 16. БУЛЬ ГІПОХЛОРИТ 2,0% очищувач 500мл – код згідно НК 024:2023 – 58236 Буферний розчин для промивання IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 17. ЖЕЛАТИН розчин 10% (10 мл) – код згідно НК 024:2023 – 45309 Класифікація груп крові за фенотипами (CcDEe)/Kell IVD (діагностика in vitro ), набір, реакція аглютинації, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 18. НАТРІЙ лимонокислий – код згідно НК 024:2023 – 42627 Розчин натрію бісульфату, IVD (діагностика in vitro), за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 19. ТРОПОНІН I (сироватка, плазма) контроль негативний TRP-1 – код згідно НК 024:2023 – 46989 Тропонін I IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 20. ТРОПОНІН I (сироватка, плазма) контроль позитивний TRP-1 – код згідно НК 024:2023 – 46989 Тропонін I IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 21. ПРОМИВНИЙ розчин для очищення системи трубок – код згідно НК 024:2023 – 58236 Буферний розчин для промивання IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/напівавтоматичні системи, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 22. АГАР хромогенний для коліформних бактерій – код згідно НК 024:2023 – 62496 Хромогенне середовище для культивування агаруIVD (діагностика in vitro), за ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви; 23. СИРОВАТКА сальмонельозна H рецептор 7 – код згідно НК 024:2023 – 51513 Множинні види Salmonella, антигени ізоляту культури IVD (діагностика in vitro ),набір, реакція аглютинації, за ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви; 24. ВАНКОМІЦИН (5 мкг) диски з антибіотиками – код згідно НК 024:2023 – 59213 Ванкоміцин диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro), за ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви; 25. ІНДИКАТОРНІ З ЖОВЧЮ диски на 100 визначень – код згідно НК 024:2023 – 42735 Реагент для проведення мікробіологічного тесту на розчинення в жовчі, IVD (діагностика in vitro), за ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви; 26. ОПТОХІНОМ диски (5 мкг) – код згідно НК 024:2023 – 36085 Оптохін/етилгідрокупреїн диференціювальний диск IVD (діагностика in vitro ), за ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви; 27. ПІПЕРАЦИЛІН-ТАЗОБАКТАМ (30/6 мкг) диски д\визначення чутливості д\антимікробних препаратів – код згідно НК 024:2023 – 59177 Піперацилін/тазобактам, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro), за ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви; 28. ТЕЙКОПЛАНІН(30 мкг) диски д\визначення чутливості д\антимікробних препаратів – код згідно НК 024:2023 – 59201 Тейкопланін, диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ), за ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви; 29. ТИГЕЦИКЛІН(15 мкг) диски д\визначення чутливості д\антимікробних препаратів – код згідно НК 024:2023 – 59207 Тигециклін диски для тестування на чутливість IVD (діагностика in vitro ), за ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-002444-a
Реагенти,
Завершена
846 722.61
UAH без ПДВ
Номер:
66fe5d782a044279bef9405778b9d40a
Внутрішній номер закупівлі:
30072401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-002444-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45633922
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Верхня, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Винарчук Віра Миколаївна 380976966091 verunchik_2409@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
846 722.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 10:35 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 10:35 - 21.08.2026 14:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:56
Період кваліфікації:
21.08.2026 14:00 - 24.08.2026 11:30
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴846 722.61 «Лікарські засоби різні - за ДК 021:2015 - 33690000-3 (Реагенти, а саме: 1. ГЛІКОЛІЗОВАНИЙ гемоглобін (1*32) – код згідно НК 024:2023 – 53316 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 2. ГЛІКОЛІЗОВАНИЙ гемоглобін калібратор (4*0,5мл) – код згідно НК 024:2023 – 53315Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro), калібратор, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 3. КРЕАТИНІН ПАП 4*69/4*26 мл – код згідно НК 024:2023 – 53252 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 4. ХОЛЕСТЕРИН 6*90мл – код згідно НК 024:2023 – 53362 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 5. ХОЛЕСТЕРИН ЛВЩ 3*22мл/1*24мл – код згідно НК 024:2023 – 53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), реагент, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 6. ХОЛЕСТЕРИН ЛНЩ 3*22мл/1*24мл – код згідно НК 024:2023 – 53398 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD(діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696300-8 Хімічні реактиви; 7. АЛЬБУМІН 2*125 мл – код згідно НК 024:2023 – 53599 Альбумін IVD (діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 8. БІЛОК загальний 8*25мл – код згідно НК 024:2023 – 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), реагент, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви; 9. КРЕАТИНИНКІНАЗА МВ СР 2*50мл\1*26мм – код згідно НК 024:2023 – 53006 Загальна креатинкіназа IVD (діагностика in vitro ), реагент, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 10. КАЛЬЦІЙ арсеназа 2*125мл – код згідно НК 024:2023 – 52875 Кальцій (Ca2+) IVD (діагностика in vitro), реагент, за ДК 021:2015 – 33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 11. ЛДГ-Л 2*26мл/2*8мл – код згідно НК 024:2023 – 53075 Лактатдегідрогеназа (ЛДГ), множинні ізоферменти IVD (діагностика in vitro ), набір, метод електрофорезу, за ДК 021:2015 – 33696500-0 Лабораторні реактиви...»