-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 (СPV) - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Реактиви для аналізатора електролітів HTI E- LYTE PLUS)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-002227-a
Завершена
45 080.62
UAH без ПДВ
Номер:
2abb466c208046cc9571c9a5f9cb2d1a
Внутрішній номер закупівлі:
30072174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-002227-a
Замовник:
Державна установа «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05309392
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, вул. Стрітенська, будинок 7/9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Доріна Юлія 380669547648 J.Dorina@ukrsportmed.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33696500-0 Лабораторні реактивиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 080.62 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 10:35 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 10:35 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 11:05
Період кваліфікації:
21.08.2026 00:00 - 21.08.2026 09:39
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴45 080.62 Код ДК 021:2015 (СPV) - 33696500-0 Лабораторні реактиви (Реактиви для аналізатора електролітів HTI E- LYTE PLUS)