-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44820000-4 Лаки Лаки різні (для БудРем)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-001797-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі вказані в Додатку 3 тендерної документації. Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі єдиного критерію «Ціна пропозиції без ПДВ».
Торги не відбулися
2 924.64
UAH без ПДВ
Номер:
19110980528d4b618b26b96f8c670e4f
Внутрішній номер закупівлі:
30071745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-001797-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кривешко Наталія Геннадіївна 380432634069 KRIVESHKO.NG@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015:
44820000-4 ЛакиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 924.64 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 10:06 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 10:06 - 21.08.2026 14:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 924.64 Лаки різні (для БудРем)