-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-001446-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 дні назад
259 820.00
UAH без ПДВ
Номер:
2f87997ca7d74317acd164f7df8cf9ad
Внутрішній номер закупівлі:
30071392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-001446-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26473919
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, Україна,Київська область, м.Буча, вул.Героїв Майдану, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярохно Олена Леонідівна 380988821904 052225aav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
259 820.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 09:50 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 09:50 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 15:02
Період кваліфікації:
28.08.2026 00:00 - 28.08.2026 11:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴259 820.00 Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг