• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)

Торги не відбулися

544 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 98bac60c0ea549c3a36a3d147ad5a693
Внутрішній номер закупівлі: 30069161
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-012060-a   
Замовник: КП «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
Контактна особа: Чуглазова Наталія Михайлівна +380504713222 dastogd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 544 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 17:59 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 17:59 - 20.08.2026 09:00
Аукціон: з 21.08.2026 14:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴544 000.00 Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)