-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Монітор 34.1" Dell Pro P P3426WEB (210-BVHQ) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-011441-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 8 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 8 днів назад
343 282.50
UAH без ПДВ
Номер:
381ecc1b0504474a8c624600eb5e8bac
Внутрішній номер закупівлі:
30068516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-011441-a
Замовник:
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108981
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дамір Тенчурін +380443632407 tender.center.npu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
343 282.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 16:56 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 16:56 - 20.08.2026 10:00
Аукціон:
з 21.08.2026 15:20
Період кваліфікації:
20.08.2026 10:00 - 25.08.2026 15:54
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴343 282.50 Код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Монітор 34.1" Dell Pro P P3426WEB (210-BVHQ) або еквівалент)