-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Профнастил, цемент код згідно з ДК 021-2015, 44110000-4 — конструкційні матеріали згідно зі специфікацією
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-011243-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 8 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 8 днів назад
65 641.67
UAH без ПДВ
Номер:
0861c18abbf147bc8893131313205e10
Внутрішній номер закупівлі:
30068294
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-011243-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588688
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Волонтерів, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Ігнатишин +380667190408 ignatishin.dima@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 641.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 16:46 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 16:46 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 14:43
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 24.08.2026 11:25
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c62698541c0e48c4a0e5d9b58ee81d3a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
31.08.2026 11:19 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 11:19
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴65 641.67 : Профнастил, цемент код згідно з ДК 021-2015, 44110000-4 — конструкційні матеріали згідно зі специфікацією