-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти шкільних меблів для навчальних кабінетів та лабораторій (фізики, математики, географії, хімії, біології та STEM) для створення сучасного освітнього простору в пілотних закладах освіти в рамках реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”.
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-011168-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 6 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 6 робочих днів
2 529 317.50
UAH без ПДВ
Номер:
9641d67767fc4281828597185ebe48f0
Внутрішній номер закупівлі:
30068243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-011168-a
Замовник:
Славутський ліцей Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26037851
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, м. Славута, вул. Соборності, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Дерев'янко +380677387547 nvk.slavuta@meta.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 529 317.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 16:42 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 16:42 - 20.08.2026 08:00
Аукціон:
з 21.08.2026 13:34
Період кваліфікації:
з 20.08.2026 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 529 317.50 Комплекти шкільних меблів для навчальних кабінетів та лабораторій (фізики, математики, географії, хімії, біології та STEM) для створення сучасного освітнього простору в пілотних закладах освіти в рамках реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”.