-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-010964-a
Завершена
131 460.48
UAH з ПДВ
Номер:
95a2538bfc504572bb879adde13718b0
Внутрішній номер закупівлі:
30068035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-010964-a
Замовник:
ДМИТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362125
-
Адреса:
08112, Україна, Київська область, Дмитрівка, Київська область, Бучанський район, село Дмитрівка, вулиця Садова 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тимчук Ірина Анатоліївна +380459879131 zakupivli@dtg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
131 460.48 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плівка пе 1500*100 по 50м.п
Кількість
12 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плівка теплична 1500*200 мкр по 50 м.п.
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕМБУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19403539
-
Контактна особа:
Шамшур Ніна Миколаївна 0988198298
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 21
Ціна пропозиції
131 460.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2026 16:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
864e644d965d4839a9a7c6c7d5861a98
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-12-010964-a-a1
Постачальник:
МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕМБУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19403539
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, вул. Київська, 21
Номер договору:
23
Сума договору:
131 460.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
109 550.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
12.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний