-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перекидач контейнерів гідравлічний, Інспекційний конвеєр, Конвеєр для відводу браку
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-010787-a
П.10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами)
Торги не відбулися
464 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
983ef13ee80b404ab85b84b73832cfce
Внутрішній номер закупівлі:
30067854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-010787-a
Замовник:
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30401456
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Мечникова, 16-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дзюба Роман Іванович +380442005023 dziubaual@ukr.net https://ukragroleasing.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
464 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 16:33 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 16:33 - 20.08.2026 09:00
Аукціон:
з 21.08.2026 11:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴464 500.00 Перекидач контейнерів гідравлічний, Інспекційний конвеєр, Конвеєр для відводу браку