-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із профілювання провідників і стінок стволів
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-010450-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 днів назад
714 166.65
UAH без ПДВ
Номер:
4f8b6e9122104bf884f30b1aa12018fe
Внутрішній номер закупівлі:
30067526
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-010450-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Олеся Гончара, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
БАСАРАБ Микола Миколайович +380503847607 basarab@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
714 166.65 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 16:17 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 16:17 - 20.08.2026 16:19
Аукціон:
з 21.08.2026 14:20
Період кваліфікації:
20.08.2026 16:19 - 26.08.2026 14:32
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴714 166.65 Послуги із профілювання провідників і стінок стволів