-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мультиспектральна система сканування
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-009865-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 днів назад
6 900 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
2aad0ca019fd4fe2b687a9755682cad9
Внутрішній номер закупівлі:
30066929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-009865-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02883096
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ Бродських Сім'ї, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Роман Саврицький +380442002916 peugeot.rs@ukr.net http://kndise.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 900 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 15:54 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 15:54 - 20.08.2026 15:45
Аукціон:
з 21.08.2026 12:59
Період кваліфікації:
20.08.2026 15:45 - 26.08.2026 15:31
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 900 000.00 Мультиспектральна система сканування