-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Листи металеві
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-009832-a
Завершена
41 640.00
UAH без ПДВ
Номер:
0aa0bc4e4dea4f7fa10f546e13b19d4f
Внутрішній номер закупівлі:
30066897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-009832-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Штурхацький +380967846208 dimasturhackij26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
41 640.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лист металевий 3 мм (1,25*2,5)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СУЛІН ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2363216498
-
Адреса:
32200, Україна, Хмельницька область, Деражнянський р-н місто Деражня ВУЛИЦЯ МИРУ будинок 159 квартира 6
Ціна пропозиції
41 640.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2026 15:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1b5cac02f2484a258870f9ff757239f3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-12-009832-a-a1
Постачальник:
СУЛІН ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2363216498
-
Адреса:
32200, Україна, Хмельницька область, Деражнянський р-н місто Деражня ВУЛИЦЯ МИРУ будинок 159 квартира 6
Номер договору:
153
Сума договору:
41 640.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання:
12.08.2026 15:50
Статус:
Підписаний