• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пристрій виявлення БПЛА Чуйка 3.0 за кодом ДК 021-2015 (CPV 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська, учасник надає переклад цього документу. Переклад повинен бути засвідченим підписом та печаткою (у разі використання) перекладача та підписом учасника. Розмір, вид та умови надання забезпечення пропозицій - забезпечення не вимагається.

Торги не відбулися

439 890.00 UAH без ПДВ
Номер: 9baad4c7990f43ee86443c1e71cb2310
Внутрішній номер закупівлі: 30066868
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-009805-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Контактна особа: Білик Ольга Сергіївна +380382670462 bilykola0509@ukr.net http://hm.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 439 890.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 15:58 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 15:58 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 12:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴439 890.00 Пристрій виявлення БПЛА Чуйка 3.0 за кодом ДК 021-2015 (CPV 35720000-7 - Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки